#2016-09-12 07:01:29 

wielgachna

Użytkownik

Cześć ludziska. Mam mały problem. Potrzebna mi pomoc w napisaniu pracy magisterskiej. Nie ukrywam, że jest to dość trudne zadanie, bo zapewne każdy, kto się z tym zmierzył doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Pomoc jest mi niezbędna. Chce być w stu procentach przygotowana. Jeśli macie namiar na kogoś odpowiedniego będzie mi bardzo przyjemnie, uznam, że wy w tej mojej edukacji też będziecie mieli udział pomocy. Pozdrawiam wszystkich
#2016-09-12 07:57:03 

bonczek

Użytkownik

Siemka. Mój kumpel też szukał. Pomocna dłoń w tworzeniu pracy magisterskiej znalazła się poprzez ogłoszenie internetowe. W sumie to trochę trzeba było przekopać ten net, żeby znaleźć kogoś dobrego, ale się udało. Dziś ma ten swój wymarzony skrót przed nazwiskiem. Czasami trzeba trochę poszukać.
#2016-09-12 09:47:45 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Witajcie. Zgadzam się, że trzeba czasami troszeczkę poszperać w tych stronach. Wtedy idzie wszystko znaleźć. Ja też szukałam, wtedy i spośród trzech wybrałam jednego, ten co miał najniższą cenę :D jakoś tam zdałam :D to najważniejsze, reszta się nie liczy.
#2016-09-12 11:28:03 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Cześć wam. Nie orientujecie się czasem ile kosztuje praca licencjacka? Ja też muszę coś zrobić, bo czas mija, a ja nic kompletnie nic jeszcze nawet nie zaczęłam. Sorki, że się podpinam.
#2016-09-12 12:52:59 

skoczek

Użytkownik

Siemka. Nie wiem ile kosztuje, ale mniej więcej wiem ile kosztuje pomoc przy napisaniu pracy. Jeśli myślisz, że ktoś to w całości zrobi za ciebie to się mylisz koleżanko. Najlepiej poszukaj sobie czegoś w necie jakiejś pomocy, wtedy łatwiej będzie ci zacząć. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015