#2016-09-14 01:45:55 

wielebny

Użytkownik

Cześć. Mam powierzchnię czysto użytkową, w której nie zależy mi na tym, żeby zrobić je jak najbardziej funkcjonalne. Myślaem więc, jakie meble do takiego biura byłyby najlepsze. Czy iść jednak w drewno, czy drewnopochodne, czy jakie?
#2016-09-14 01:58:52 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Ale nawet takie pomieszczenie lepiej jakoś ładnie urządzić. Bo to od razu lepiej się człowiekowi pracuje. Nawet były jakieś badania na ten temat, o ile lepiej się pracuje, jak masz ładnie urządzone wnętrz.
#2016-09-14 04:05:07 

macho

Użytkownik

Co prada nie znam tych badań, o których koleżanka mówi, ale sam wiem, jak mi jest źle, jak siedzę w jakimś surowym wnętrzu. I choć sam wolę raczej funkcjonalne rozwiązania, to jeśli chodzi o wnętrza to powinny też być jakoś ozdobione. Dlatego ja kupiłem ładne meble metalowe, sam się zdziwiłem, że mogą być w różnych kolorach :)
#2016-09-14 06:41:25 

sliwkaoliwka

Użytkownik

No właśnie! :) A o ile się orientuję, to nawet takie regały z metalu też mogą być w różnych kolorach, więc czemu się zamykać w surowym wnętrzu, które jest szarobure? Nawet jeśli dla Ciebie to obojętne, to może dla Twoich pracowników nie?
#2016-09-14 08:06:00 

wielebny

Użytkownik

Nad tym się szczerze mówiąc niespecjalnie zastanawiałem. Ale może i macie rzeczywiście rację. Jeszcze tylko pozostaje kwestia znalezienia takich różnobarwnych mebli. A jaki materiał w końcu?
#2016-09-14 08:20:49 

macho

Użytkownik

Myślę, że metalowe są najlepsze, tak jak ja kupiłem. Trafiłem na ofertę jakiegoś łódzkiego producenta i powiem szczerze, że było warto, bo ładne wykonanie, solidne i bardzo pojemne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015