#2016-09-26 23:28:41 

maurycy29

Użytkownik

Witajcie. Chciałbym wspomóc reklamę mojej firmy i zainwestować w różnego rodzaju gadżety jak na przykład breloczki, kalendarze, długopisy czy notesy. Generalnie uważacie, że to skuteczny chwyt reklamowy? Czy szkoda kasy i lepiej przeznaczyc ją na inne rodzaje reklamy? Prosze o wasze opinie.
#2016-09-27 00:26:41 

Hateman

Użytkownik

Witam. Takie gadzety sa niby spoko, niby nie. Wydaje mi sie, że jakos specjalnie nie wpływaja na powiekszenie grona odbiorców, to są rzeczy tego typu, że nikt sobie z nich nic nie robi, są albo wyrzucane albo odkładane w kąt. Już lepiej zainwestuj w reklame w lokalnej gazecie albo ulotki reklamowe – to na pewno więcej da. Pozdrawiam ;)
#2016-09-27 01:32:18 

vlad_tepes

Użytkownik

A ja sie z kolegą nie zgodzę. Artykuły reklamowe są super sposobem na wzmocnienie wizerunku firmy. Jak taki przecietny klient dostaje na przyklad kubek czy koszulkę z nadrukiem zawsze sie cieszy i lepiej myśli o takiej firmie. Predzej poleci tez innym firme od ktorej dostal prezent. Pozdrawiam!
#2016-09-27 03:11:30 

skoczek

Użytkownik

Jasne,ze tego typu artykuly to dobra reklama! Reklama i ulotki swoją drogą, a adzety swoją. Dobrym rozwiazaniem jest na przyklad długopis z nadrukiem – to coś przydatnego, uzytecznego a jednoczesnie bedzie reklamowac firme, ludzie lubią dostawać takie rzeczy. Długopis to akurat rzecz, ktorej ludzie w kąt nie rzucą, bo to zawsze sie przydaje i dlugopisów w biurach zawsze brakuje :D
#2016-09-27 04:43:32 

macho

Użytkownik

Jesli szukasz takiej firmy, to polecam fabrykagadzetow.com.pl z czystym sumieniem. Sam zamawiałem kubki reklamowe i bylem bardzo zadowolony z wykonania nadruku i jakości produktów. Cena tez bardzo spoko.
#2016-09-27 07:03:59 

vlad_tepes

Użytkownik

Na pewno tez rozpoznawalnosc marki idzie do gory dzieki takim gadzetom
#2016-09-27 09:11:34 

shparagova

Użytkownik

Gratisy reklamowe, nawet jesli beda bezuzyteczne, to na pewno warto je rozdawac klientom! Chyba nic tak nie ociepla wizerunku firmy, jak prezenty :D ja na przyklad od jednej z firm dostalam bransoletke od jednej z firm i jako kobieta byłam strasznie szczesliwa :D
#2016-09-27 09:21:48 

maurycy29

Użytkownik

Dzięki :D chyba faktycznie skusze sie na reklame tego typu. Pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015