#2017-01-03 23:27:46 

Drudkh

Użytkownik

Mam problem i postanowiłem skorzystać z pomocy detektywa. Słyszałem, że w koszt takiej usługi mogą być wliczone wydatki, jakie może ponieść biuro. Ile pieniędzy muszę mieć, by móc wynająć agencję?
#2017-01-04 00:30:26 

nieciekawa

Użytkownik

Mamy wolny rynek, każda agencja ustala swoją cenę, która może zależeć od wielu rzeczy. Napisz, czego dotyczy twoja sprawa, bo bez podania żadnych informacji, nie dostaniesz żadnej odpowiedzi.
#2017-01-04 02:30:07 

Hateman

Użytkownik

Wynajęcie agencji zależy od tego, czego dotyczy zlecenie. Inne stawki i zaangażowanie jest przy wywiadzie gospodarczym, inne przy odszukiwaniu zaginionych osób czy śledzeniu niewiernego męża.
#2017-01-04 04:20:57 

Drudkh

Użytkownik

Muszę zlecić śledzenie żony. Często wyjeżdża w delegacje, a że ostatnio zaczęła zachowywać się podejrzanie, to chciałbym wiedzieć, czy coś przede mną ukrywa. Czasami późno wraca wieczorami i twierdzi, że była u koleżanki, więc nie mam jak tego zweryfikować. Dlatego chcę kogoś zatrudnić, by zrobił to za mnie.
#2017-01-04 06:27:41 

wysoka

Użytkownik

Możesz umówić się na stałą stawkę za godzinę lub dzień pracy detektywa, lub zapłacić jednorazowo z góry. W przypadku, który opisałeś w grę może wchodzić podróżowanie za obiektem zlecenia po kraju, musisz więc poszukać biura, które działa na terenie całej Polski. Poszukaj i poczytaj cennik biura detektywistycznego na jego stronie internetowej, tak jak tu: http://www.detektywipl.pl/cennik.html. Zorientujesz się w stawkach i będziesz orientacyjnie wiedział, ile musisz na ten cel przeznaczyć.
#2017-01-04 08:00:51 

eleventh

Użytkownik

Ja kiedyś korzystałem z biura agencji i nie miałem doliczonych żadnych dodatkowych kosztów. Umówiliśmy się na konkretną kwotę i nie obchodziło mnie, czy agent śledzi daną osobę z autobusu, samochodu czy motoru.
#2017-01-04 09:46:46 

maurycy29

Użytkownik

Najpierw określ się, jaki masz budżet. Wtedy możesz zacząć rozglądać się za znalezieniem biura i odrzucać te, które są za drogie dla ciebie. Zawsze możesz wziąć szybką pożyczkę lub rozłożyć płatność na raty, o ile jest taka możliwość. Ale generalnie nie powinieneś wydać za dużo, a rezultat działania agencji detektywistycznej jest wart dużo więcej, niż mogłoby ci się zdawać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015