#2017-02-06 23:06:52 

eleventh

Użytkownik

Czesc, nie wiem czy ktoś jest w mi w stanie powiedziec, ale chciałbym się dowiedzieć, jakie składniki powinny zawierać środki na erekcję, żeby były skuteczne? Jest tego tyle na rynku, ze wlasciwie to nie wiadomo, co jest najlepsze…
#2017-02-06 23:56:52 

maurycy29

Użytkownik

Gdzies, kiedyś czytałem, ze powinny mieć wyciąg z miłorzębu japońskiego i taki aminokwas, który nazywa się l-arginina. Tyle przynajmniej udało mi się zapamiętać, bo nazwy tych składników są trochę kosmiczne i trudne do zapamiętania.
#2017-02-07 01:47:31 

macho

Użytkownik

się nigdy nad tym nie zastanawiałem. Patrzyłem raczej na to, co reklamujaw telewizji albo necie. Albo co chłopaki w robocie czasami mowily.
#2017-02-07 02:12:41 

wielebny

Użytkownik

No widzisz, a skład jest wazny, tak jak w innych lekach. Też co prawda nie wiem, co powinno się w nich znaleźć, ale przecież w necie na pewno coś można na ten temat szybko znaleźć.
#2017-02-07 04:40:21 

bogusmistrz

Użytkownik

Ja tam nie będę bawił się w wymyślanie, skoro pytasz, to coś o środkach na erekcję znalazłem np. tutaj http://potency-pills-rank.pl/najlepsze-srodki-na-potencje/ i tu np. masz takie składnik jak ekstrakt z buzdyganka ziemnego, te l-argininę, która wymienił kolega i korzeń maca, który – z tego, co tu piszą ma dużo argininy, magnezu, selenu oraz witamin z grupy B. Musze przyznać, że sam się zastanawiałem się nad kupnem takiego suplementu diety jakiś czas temu, ale byłem laikiem i jakos nie bylo mi drodze, żeby zwyczajnie zajrzeć do neta i poszukac czego na temat środków na erekcję. A tak mnie zmobilizowalisci. Teraz tylko znaleźć jakies dyskretne zrodlo…
#2017-02-07 05:47:16 

Hateman

Użytkownik

Pozwolilem sobie sprawdzić co to za strona i widze, ze należy do sklepu, który sprzedaje środki na erekcję. Wejdź sobie na potency-pills-rank.pl, bo tak się nazywa i tam widze, ze mają zakładki z różnymi preparatami. Nawet dla kobiet :)
#2017-02-07 06:43:45 

bogusmistrz

Użytkownik

No proszę… zaraz w takim razie przejrze sobie ich ofertę. Może nawet moja dziewczyne na cos namówię ;PP
#2017-02-07 08:04:33 

Hateman

Użytkownik

Ale już może oszczędzisz nam tych szczegolow ;P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015