#2017-02-13 22:52:53 

Drudkh

Użytkownik

Planujemy taki rodzinny wyjazd wakacyjny do Grzybowa i chcemy zabrać ze sobą dzieci. Jedno ma 4 latka, a drugie za chwilę będzie miało 7 lat ;) Problem polega na tym, że chcemy jechać do domków, takich letniskowych, przypomnieć sobie stare dobre czasy bo te wszystkie pensjonaty trochę nam się już przejadły. Jak myślicie, czy wypad z takimi dzieciakami do domku jest OK? Druga sprawa to może jesteście w stanie polecić tam jakieś ciekawe domki, dobre dla dzieciaków właśnie?
#2017-02-14 00:50:41 

nieciekawa

Użytkownik

Wiesz co, latem według mnie to nie ma problemu, zimą czasem w takich domkach trochę chłodniej to jak dzieci są chorowite to może być słabo. My często z dzieciakami jeździmy do domków i jest OK. One zresztą bardziej podobają się dziaciakom niż pensjonaty. Większa wolność, pewnie o to chodzi, a i same domki ciekawie wyglądają. Co do tego gdzie to niestety nie pomogę, w Grzybowie w życiu nie byłam.
#2017-02-14 01:00:37 

Hateman

Użytkownik

Jak chcesz znaleźć odpowiednie miejsce to możesz sobie zajrzeć tutaj http://super-wczasy.pl/domki-letniskowe/grzybowo. Na stronie masz właśnie najciekawsze propozycje noclegów, w tym domki w Grzybowie. Tam masz bardzo dokładnie wyszczególnione warunki, nie jedziesz w ciemno i będziesz wiedział czy dany nocleg spełnia Twoje oczekiwania, jeśli chodzi o zabranie dzieci.
#2017-02-14 02:19:51 

wysoka

Użytkownik

Wbrew pozorom dzieciaki nie są takie jak dorośli, dla nich wygoda jest mnie ważna, ważniejsza jest zabawa i ciekawe miejsce ;) Jak jeszcze nie byliście z dzieciakami w domkach to jedździe, przenonacie się czy dzieciom się takie wakacje spodobają czy nie.
#2017-02-14 05:16:38 

Hateman

Użytkownik

Nad morzem to średnio, ale w górach to w takich domkach jest super, szczególnie jak są malowniczo usytuowane, z widokiem właśnie na jakieś piękne góry. Polecam, warto!
#2017-02-14 06:17:51 

Drudkh

Użytkownik

Faktycznie na tej stronie Super Wczasy jest sporo propozycji, dziękuję bardzo za to. Rozumiem, że to są pewne noclegi, spokojnie mogę coś rezerwować???
#2017-02-14 09:04:02 

Hateman

Użytkownik

Pewnie, lubię właśnie tę stronę dlatego, że pokazują tam sprawdzone noclegi, nic tylko rezerwować i jechać na wakacje!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015