#2017-04-11 02:27:31 

Hateman

Użytkownik

Możecie mi podpowiedzieć jak zabrać się za zrobienie swojego własnego sklepu www czy tam e-sklepu? Nie jestem znawcą tematu, informatyk to ze mnie żaden i raczej mam podstawowe umiejętności jeśli chodzi o obsługę komputera. No takie wiecie, codziennie używam, w internecie się nie gubię i tak dalej, ale na żadnym programowaniu i pisaniu stron się nie znam… Czy żeby założyć sobie taki sklep musze kogoś wynająć, kto mi jakiś program zrobi czy jak to wygląda??
#2017-04-11 02:57:41 

psyhod3liczna

Użytkownik

Nie, nie. Wystarczy Ci dobre oprogramowanie, które już gotowe znajdziesz praktycznie na różnych stronach hostingowych. Nie musisz nikogo wynajmować osobno do tego, wystarczy dobry serwer.
#2017-04-11 03:50:07 

Hateman

Użytkownik

Aha, to dobrze! Już się bałem, że więcej z tym grzebania… No ale ten hosting, polecasz jakiś konkretny? Wlaśnie sobie doczytuję na ten temat i są różne i różniste…?
#2017-04-11 04:40:26 

psyhod3liczna

Użytkownik

A owszem, są płatne i nie płatne przede wszystkim. Ja osobiście polecam Ci bardziej oprogramowania płatne, bo dają o wiele więcej opcji i możliwości. Szczerze polecam Ci usługi firmy Aptus. Bardzo dobra i profesjonalna firma.
#2017-04-11 06:35:55 

Hateman

Użytkownik

Aha, no dobra, dzięki. A jak już wybiorę oprogramowanie to co dalej??
#2017-04-11 07:40:29 

psyhod3liczna

Użytkownik

Wejdź pod ten link: , tu masz link do ich instrukcji: http://www.aptusshop.pl/ i sobie poczytaj, dzięki temu będziesz wiedział jak założyć sklep www. Tm naprawdę masz wszystko po kolei wyjaśnione i będziesz wiedział co robić. Poza tym zgłoś się do nich, oni Ci naprawdę bardzo pomogą z założeniem własnego e-sklepu :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015