#2017-06-23 04:30:18 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Mam taka moskitiere klejona do drzwi balkonowych i zastanawiam sie czy mozna ja prac, bo juz sie troszke przybrudziła
#2017-06-23 04:52:13 

Matka-Trojga

Użytkownik

jak chcesz ja zniszczyc to mozesz prac ;)
#2017-06-23 05:02:35 

Hateman

Użytkownik

To zależy, z jakiego materiału ta moskitiera jest zrobiona. Dla przykładu dobra moskitiera drzwiowa, którą ja mam może być bez problemu prana w wodzie o temperaturze poniżej trzydziestu stopni Celsjusza. Moskitiery są zwykle robione z syntetycznych materiałów, dlatego wysoka temperatura wody może im szkodzić. Zajrzyj sobie pod ten adres http://www.tesa.pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-drzwi znajdziesz tam więcej informacji na temat moskitier, sposobów ich montażu czy zasadach ich użytkowania.
#2017-06-23 06:39:42 

Matka-Trojga

Użytkownik

Ja od kilku lat korzystam wyłącznie z moskitier tesa, są nie do zdarcia. Piore je w rękach, w zimnej wodzie. Po prostu wkładam je do miski z wodą na kilka godzin, żeby dobrze namokły i pózniej lekko przepieram. Tylko ich nie szoruj bo sie zniszczą. One są wykonane ze specjalnego tworzywa, także material nie chłonie brudu, tylko kurz osadza się na ich powierzchni i naprawde łatwo go spłukac.
#2017-06-23 07:44:50 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Ok, dzieki za informacje. Pod tym wczesniejszym linkiem znalazlam takie cos jak rama aluminiowa do moskitiery. Ktos z was z tego korzystal? Jak takie cos sie sprawdza?
#2017-06-23 08:17:12 

Hateman

Użytkownik

Firma Tesa ma wiele ciekawych rozwiązań dla domów, zwłaszcza jeśli chodzi o osłonny okienne i te ramy to właśnie jedno z takich unikalnych rozwiązań. Dużą zaletą tych ram jest możliwość ich docięcia do dowolnego wymiaru, tak samo jak docina się siatkę i prosty montaż na ramie okiennej.
#2017-06-23 10:35:21 

wielebny

Użytkownik

Ja mam takie dodatkowe drzwi na taras z moskitierą i jestem zadowolony. Rama nie wygląda na jakąś szczególnie mocną, ale się nie skręca, no i jest wyposażona w system domykający. Dzięki temu nawet jak dzieci często wychodzą na taras to moskitiera się domyka i owady nie wlatują do środka domu.
#2017-06-23 13:10:34 

sliwkaoliwka

Użytkownik

O, to naprawde fajne rozwiazanie. Teraz to juz musze sobie cos takiego sprawic
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015