#2017-09-29 01:37:43 

maurycy29

Użytkownik

Cześć, Chciałem się was zapytać co sądzicie o sklepach z maturbatorami online? Uważacie, że można je tak kupować czy że lepiej jednak stacjonarnie? Sam nie wiem, różnie się gada. Osobiście wolałbym jednak kupić jakiś sobie raczej online, przez internet. Zamówić, żeby przyjechało do domu i żebym nie musiał po sklepach chodzić. Nie mam czasu na to za bardzo to raz, a dwa to też nie chcę na nikogo wpaść wychodząc z takiego miejsca. Wiecie jak jest, niby to nic takiego, ale lepiej zachować to dla siebie, że się takie rzeczy ma. Czaicie, co nie?
#2017-09-29 02:59:14 

vlad_tepes

Użytkownik

No ja do końca nie czaje, ale dobra. Jak tam kto woli, ja uważam osobiście że lepiej to jednak się przejść, pogadać ze sprzedawcą lub sprzedawczynią, dowiedzieć się jakie sa opinie no i przede wszystkim na żywo zobaczyć, czy na pewno wszystko się zgadza. I nic wstydliwego w tym nie widzę, że ktoś mógłby mnie tam zobaczyć, wszystko jest dla ludzi.
#2017-09-29 05:31:20 

maurycy29

Użytkownik

No oczywiście, że wszystko jest dla ludzi, ja nie mówię, że nie. Ale jednak nie każdy to rozumie. No nieważne, tak czy siak wolę sklep online i tyle.
#2017-09-29 07:16:11 

wielebny

Użytkownik

Ja też wolę sklep online z maturbatorami niż kupować je stacjonarnie. Nie żebym miał ich jakoś strasznie dużo, bo tak to mogło zabrzmieć, bez przesady, trzy sztuki są, nie tak chyba źle, hehe :P I niby nie wydaje mi się żebym się tego wstydził, ale wszystkie masturbatory w sklepie online tak czy siak kupowałem i zawsze raczej byłem zadowolony z tego, co zakupiłem.
#2017-09-29 07:31:22 

maurycy29

Użytkownik

No mnie też się tak wydaje, że to nie ma znaczenia większego czy kupuję stacjonarnie czy nie stacjonarnie, to już nie te czasy chyba, że sprawdzone sklepy wysyłają byle co… Jakby się kupowało z jakiegoś niesprawdzonego miejsca, kompletnie nieznanego to może być różnie, ale jak jakiś sprawdzony sklep to chyba powinno być ok?
#2017-09-29 09:35:08 

bonczek

Użytkownik

No, ja się zgadzam z wami koledzy. Masturbatory w sklepie online są takie same jak w stacjonarnych. Przecież często stacjonarne mają swoje wersje internetowe i tam towar z tego samego magazynu idzie i co, mam uwierzyć że na sprzedaż w internecie zamawiają specjalnie jakieś gorsze?
#2017-09-29 10:29:37 

wielebny

Użytkownik

No raczej by się to nie trzymało kupy i nie miało większego sensu :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015