#2015-11-18 09:35:17 

agnes997

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Ełk

Wiek: 23

Jakiś czas temu trafiłam na niezwykle ciekawą reklamę pod tytułem artystyczna fotografia ślubna Poznań i okolice i zastanawiam się, czy nie zrezygnować z amatorskich zdjęć na weselu i nie zaangażować doświadczonego fotografa. Zastanawiam się również nad sesją ślubną, aczkolwiek nie wiem, jakie rozwiązanie okaże się dla mnie atrakcyjniejsze, a nie dysponuję nadmiernie pokaźnym budżetem. Chętnie poznam sugestie osób, które korzystały zarówno z usług doświadczonego fotografa jak i amatora. Ufam, iż na forum znajdzie się tego rodzaju osób co najmniej kilka, przez co poznamy szereg komentarzy.
#2015-11-18 11:47:59 

shparagova

Użytkownik

Posty: 68

Skąd:

Wiek: 39

Od podstawówki ciekawiły mnie wesela, a mając wielką rodzinę, miałam okazję kilka razy uczestniczyć w pięknych uroczystościach. Atmosfera miłości wpłynęła na mnie wielokrotnie tak sugestywnie, że aktualnie w samodzielnym życiu działam jako konsultantka ślubna i kocham ten zawód. Faktycznie – narzeczeni są różni, posiadają również swoje scenariusze. Dzisiejszych klientów obchodzi zawodowy fotograf ślubny z Wielkopolski, choć dotąd nie powiedzieli konkretnie, czy wynajmą profesjonalnego fotografika. Żeby im pomóc, pokażę im rozmaite opinie w temacie zdjęcia ślubne poznań, na pewno wtedy się określą.
#2015-11-18 13:37:25 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Dębe Wielkie

Wiek: 31

Moja dobra koleżanka powiedziała mi, iż niebawem wychodzi za mąż. Mocno mnie uradowała ta nowina, gdyż od wieków tego pragnęła. Weselę się jeszcze mocniej, bo mam być świadkową, co pozostaje dla mnie bardzo ważne. Biorę udział w przygotowaniach do wesela, doradzam przy projektowaniu kiecki oraz rękawiczek, a dziś pomogę przy dylemacie, czy aby niedrogi fotograf ślubny w Poznaniu jest odpowiedni na taką sesję. Psiapsióła nie ma wciąż zdania, czy skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, jednak na moje wsparcie może liczyć. Od czego są w końcu świadkowe?
#2015-11-18 14:48:59 

Hateman

Użytkownik

Posty: 155

Skąd: Sarbinowo

Wiek: 42

Moje przyjęcie weselne jest już niemalże przygotowane w drobnych szczegółach, lecz wciąż nie mam pojęcia, czy zdecydować się na profesjonalnego fotografa czy na amatora? Które rozwiązanie w Waszej ocenie jest lepsze. Z tego co słyszałem, amatorzy odchodzą w niepamięć i przeważnie wybiera się doświadczonego fotografa. Przejrzałem kilka prac doświadczonych fotografów z kategorii fotograf na wesele Poznań, a dodatkowo także z kategorii profesjonalna sesja ślubna w Poznaniu i muszę napisać, że jestem pod dużym wrażeniem. Koszty nie są najniższe, aczkolwiek profesjonalne zdjęcia będą raczej niezapomnianą pamiątką z własnego przyjęcia weselnego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015