#2015-12-10 03:31:41 

maurycy29

Użytkownik

Znalezienie najwłaściwszej dla siebie ścieżki kariery to zagadnienie, które w tym momencie pochłania mnie w stu procentach. Myślę o wyborze odpowiednich studiów i jak najdokładniejszym przygotowaniem się do wykonywania konkretnego zawodu. Zainteresowały mnie pewien czas temu stanowiska w sądzie i ekspertyzy kryminalistyczne. Natknąłem się nawet na atrakcyjną witrynę www, na której znalazłem trochę szczegółów wiążących się z zatrudnieniem w takim charakterze. Chętnie poznam wszystkie opinie osób, które wybrały taki zawód.
#2015-12-10 05:34:33 

agnes997

Użytkownik

Mnie obecnie intryguje praca biegłego sądowego w dziedzinie fizykochemii, ponieważ najważniejszym zadaniem takiego biegłego jest prowadzenie - na zlecenie m.in. policji - badania substancji psychotropowych oraz substancji psychoaktywnych. Wpisałam właśnie w wyszukiwarkę hasło badanie narkotyków i wyszukałam informacje, że w zakres zadań takiego biegłego wchodzi rozpoznawanie narkotyków, np. różnego rodzaju tabletek, a także ich analizy jakościowe wraz z opiniowaniem. Polecam przeczytać więcej na ten temat. Uważam, iż w Polsce potrzeba więcej profesjonalistów identyfikujących dopalacze.
#2015-12-10 08:03:35 

eleventh

Użytkownik

Mnie i moją rodzinę interesowało przed laty zapytanie grafolog sądowy, ponieważ potrzebowaliśmy grafologa do zbadania autentyczności pisma. Wtedy zainteresowała mnie działalność grafologa sądowego. Dowiedziałem się, że do jego obowiązków zalicza się nie tylko badanie autentyczności paraf, ale również sporządzanie opinii dotyczących technicznych badań dokumentów. Ciekawa wydaje się także analiza pisma dysfunkcyjnego. Zastanawiałem się, czy starać się o stanowisko zaprzysiężonego grafologa w Poznaniu, jednak w ostateczności nie aplikowałem, gdyż obawiałem się, iż moje kwalifikacje okażą się niewystarczające.
#2015-12-10 08:39:25 

Matka-Trojga

Użytkownik

Ja chcę trudnić się po ukończeniu studiów czymś, co choć w części by mnie ciekawiło i dawałoby szansę na satysfakcjonujące wynagrodzenie. Ostatnio długo nad powyższym rozmyślałam i doszłam do wniosku, że atrakcyjnym rozwiązaniem byłoby badanie narkotyków bądź ewentualnie wnikliwe badanie dokumentów w jednym z sądów. Na nieszczęście niewiele na ten temat można poczytać w Internecie. Wierzę, że ewentualnie na forum pojawi się ktoś, kto będzie w stanie powiedzieć nieco więcej w kwestii pracy w sądownictwie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015